O nás

Speciální partyzánská jednotka v roce 2010 úspěšně navázala na fungování spolku TK STAN, který pořádá tábory a akce pro děti a mládež od roku 2004.

  • Jsme tým profesionálů, na které je spolehnutí.
  • Airsoft, military a pobyt v přírodě je naším koníčkem.
  • Máme zkušenosti s dětmi a práce s nimi nás prostě baví.
  • Každý z vedoucích, důstojníků speciální partyzánské jednotky je osobnost
  • a JAKO TÝM JSME NEJLEPŠÍ

Snažíme se děti motivovat k pohybu, který je pro ně přirozený a prospěšný. Prožijí si svoji hru v reálu za dodržení bezpečnostních pravidel. Při plnění úkolů musí spolupracovat s ostatními v týmu. Vznikají tak velké kamarádské vazby. Naučí se zorientovat v terénu, poskytnout základní laickou první pomoc, dostanou pod kůži trochu disciplíny. Zjistí, že fyzická kondice je výhodou pro fungování v běžném životě. Večer u táborového ohně se o zážitky podělí se stejně zaměřenými kamarády. Prožijí velké dobrodružství.

Bezpečnostní pravidla, bezpečný pohyb a manipulace se zbraní jsou neustále opakovány, drilovány až do doby, kdy jsou zažita. Neděláme z dětí chladnokrevné zabijáky, ale učíme je, aby při individuelní hře nezranili sebe ani ostatní.

Hraje se velká škála herních situací. Dobývání vlajek, vrcholu, pevnosti, vysvobození rukojmího, ochrana významné osoby či plnění různých bojových úkolů.

Hraje se čestně.


Účel spolku

Účelem spolku je ochrana přírody a krajiny, jakož i plánování a tvorba programů pro děti, mládež i dospělé, zejména pak jejich výchova a vzdělávání, spolu s realizací volnočasových aktivit pro členy spolku a veřejnost se zaměřením na airsoft, military, pobyt v přírodě, zdravotní tělesná cvičení, bojová umění a poskytování první pomoci, taktéž i péče o životní prostředí.

Výuka první pomoci na táboře