Výuka lyžování

O co jde?

Jde o lyžařský výcvik, který je určen pro děti z mateřských škol. Děti se při výuce naučí základy sjezdového lyžování, pohybu na sjezdovce a pravidel s tím spojených. Ti zkušenější si své lyžařské umění ještě zdokonalí. To vše v kolektivu jejich nových kamarádů z jiných školek. Díky mnoha cvičebním pomůckám, průpravným hrám a cvičení, zábavně pojaté výuce a zkušeným instruktorům si nejen osvojí nové dovednosti a zlepší své fyzické i psychické schopnosti, ale hlavně si užijí kupu srandy a zažijí nezapomenutelné zážitky.

Kde to bude?

Výuka bude probíhat ve ski-areálech Rusava, Troják nebo Stupava. Záleží na sněhových podmínkách.

Jak to funguje?

Výuka obsahuje 5 výukových dnů. 1x týdně po dobu 5 týdnů. Autobus/mikrobus s instruktory vyzvedne Vaše děti přímo ve školce. Pojede s nimi na svah, kde bude probíhat lyžařský výcvik. Po ukončení výcvikového dne předají instruktoři děti přímo do školky, takže na obídek jsou zpět. Vy se tak nemusíte o nic starat. Je potřeba, aby byly děti na výcvik vhodně oblečeny. Instruktoři dětem pomohou s obouváním lyžáčků, nasazením lyží a helmy. Na svahu je zajištěn pitný režim (většinou teplý čaj).

Lyžování úvodní fotka

Příklad časového plánu:

  • 07:30 – 08:15 - Vyzvednutí dětí ve školce
  • 08:15 – 09:00 - Cesta na svah
  • 09:00 – 11:00 - Výuka lyžování (včetně přestávky na čaj a čůrání)
  • 11:00 – 11:45 - Cesta ze svahu
  • 11:45 – 12:30 - Vrácení dětí do školky

Co když nemáte lyže?

Není problém. Vše máme a za zvýhodněnou cenu Vám rádi zapůjčíme. Lyže, lyžáky i přilbu pro Vás budeme mít nachystané.

Co je v ceně?

V ceně celého kurzu jsou zahrnuty náklady na instruktora, zapůjčení rozlišovacích dresů, poplatky ski-areálu jako je permanentka a občerstvení, doprava a odměny po absolvování kurzu.

Kolik to stojí?

Cena se pohybuje okolo 4999,- Kč. Závisí ovšem na aktuálních cenách pohonných hmot a cenách skipassů.